Aktualności

Kamil Drygas został wybrany najlepszym zawodnikiem ostatniego meczu. Wiele wskazuje na to, że kapitan "granatowo-bordowych" do końca sezonu w ten sam sposób zostanie wyróżniony jeszcze co najmniej kilkukrotnie.


Kapitan "Portowców" rozgrywa aktualnie najlepszy sezon w swojej karierze. 27-latek w dwudziestu dotychczasowo rozegranych meczach ligowych strzelił osiem bramek oraz zaliczył jedną asystę. Statystyki defensywnego pomocnika "Dumy Pomorza" już na ten moment robią ogromne wrażenie, a przecież do końca sezonu będzie miał jeszcze wiele okazji do tego, aby poprawić swój dorobek.

Doświadczony pomocnik Pogoni Szczecin w każdym meczu pokazuje maksimum zaangażowania oraz zaciekle walczy od pierwszej do ostatniej sekundy spotkania. Takie zachowanie z pewnością pozytywnie wpływa na resztę zawodników. Wszyscy widząc swojego lidera grającego z największym poświęceniem, chcą mu dorównać i wesprzeć w każdym kolejnym pojedynku.

Wiele o popularnym "Drygim" mówią również jego boisko reakcje. Wydaje się, że to właśnie on najbardziej przeżywa, to co dzieje się na murawie. Strata bramki? Ogromna złość i chęć odwrócenia losów spotkania w "trybie natychmiastowym". Jeśli natomiast, to "granatowo-bordowi" umieszczą piłkę w bramce rywala, to z ogromnym prawdopodobieństwem najwyżej z radości będzie skakał Kamil Drygas.

Warto wspomnieć również, że w Gdańsku obecny był selekcjoner narodowej reprezentacji. Wydaje się, że kapitan "Dumy Pomorza" od dłuższego czasu wysła do Jerzego Brzęczka jasne i klarowne komunikaty - "Czekam na powołanie". Oczywiście jest to melodia przyszłości, aczkolwiek, jeśli ktoś z Pogoni Szczecin zasługiwałby na telefon od selekcjonera, to właśnie Drygas.

Autor: Marcel Kozłowski
Żródło: własne
Wyświetleń: 2212

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...