Za nami kolejne starcia, w których udział brali wypożyczeni Portowcy. Sprawdźcie jak sobie w nich radzili.

Maciej Żurawski (Warta Poznań, Ekstraklasa, rocznik 2000) - Zieloni bezbramkowo zremisowali ze Stalą. Żurawski grał od początku i opuścił plac gry w 70 minucie.

Jędrzej Grobelny (Miedź Legnica, I liga, ‘01) - Miedzianka wynikiem 0:0 podzieliła się punktami z Chrobrym. Grobelny nadal leczy uraz ręki i przebywał poza kadrą.

Aron Stasiak (Górnik Łęczna, I liga, ‘99) - Górnicy zremisowali 1:1 z Jastrzębiem. Stasiaka zabrakło w kadrze na to spotkanie.

Kryspin Szcześniak (GKS Jastrzębie, I liga, ‘01) - GKS podzielił się punktami z Górnikiem. Szcześniak rozegrał cały mecz.

Kacper Cichoń (Puszcza Niepołomice, I liga, ‘01) - Puszcza bezbramkowo zremisowała z Widzewem. Cichoń nie znalazł się w kadrze na to spotkanie.

Hubert Sadowski (Skra Częstochowa, II liga, ‘00) - Skra w zaległym spotkaniu z Motorem podzieliła się punktami (0:0). Drugi mecz dla odmiany był szalony i zakończył się porażką 3:4 ze Stalą. Sadowski rozegrał dwa razy po 90 minut.

Nikodem Sujecki (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘03), Oskar Kalenik (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘00), Michał Graczyk (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘99) - Olimpia przegrała z rezerwami Lecha 1:3. Sujecki bronił cały mecz, Kalenika zabrakło w kadrze, a Graczyk opuścił boisko w 65 minucie.

Błażej Starzycki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Bartłomiej Mruk (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Bartosz Boniecki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Dominik Sasiak (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Mateusz Bochnak (Błękitni Stargard, II liga, ‘98) - Błękitni odnieśli zwycięstwo 3:1 w meczu z Sokołem. Sasiak, Bochnak oraz Boniecki zagrali pełny mecz i wszyscy otrzymali żółte kartki. Mruk również dostał żółty kartonik i został zmieniony w 66 minucie, a Starzycki przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych.

Daniel Kusztan (Flota Świnoujście, III liga, ‘99) - Flota zremisowała 3:3 z Nielbą. Kusztan bronił całe spotkanie.