• Sparing z Niemcami okupiony kontuzjami

W środę, późnym popołudniem na obiektach Pogoni rozegrany został sparing rezerw Dumy Pomorza z FC Schwedt 02. Drużyna Adama Gołubowskiego wzomocniona została kilkoma zawodnikami z szerokiej kadry pierwszego zespołu i wygrała pewnie 10:1.

Od samego wyniku ważnejsze są urazy, których nabawili się zawodnicy Pogoni. Zarówno Tomasz Lisowski jak i Bruno Loureiro nie zadebiutowali jeszcze w pierwszym zespole i prawdopodobnie nie stanie się to w najbliższym czasie.

Lisowski zderzył się z bramkarzem drużyny gości i z powodu urazu boisko opuścił już w 20. minucie spotkania. 10 minut później boisko z powodu kontuzji opuścił Bruno Loureiro, który najprawdopodobniej skręcił staw kolanowy.

Pogoń II Szczecin – FC Schwedt 02 10:1 (4:1)

Pogoń II: Brzozowski – Lisowski, Krzywicki, Kosacki, Kotłowski - Bruno, Okuno, Jałoszyński, Kun, Pogorzelczyk – Okuszko. Po przerwie grali: Baszak, Klimko, Matynia, Bednarski, Bartoszewicz, Walski, Łaźniowiski, Obst, Wojtkowski, Kozłowski