Mimo, że piłkarze Ekstraklasy mają wolne w związku z rozgrywkami międzynarodowymi, na boisku pojawili się piłkarze grający w I i II lidze.

Flota Świnoujście do której wypożyczonych jest dwóch młodych Portowców rywalizowała w Tychach z tamtejszym GKS-em. Dawid Kort na boisku pojawił się w 70. minucie i już 180 sekund później cieszył się ze zdobytej bramki. Jak się okazało, jego trafienie zapewniło wyspiarzom jeden punkt (można je obejrzeć TUTAJ). Niestety, znów okazji do gry nie dostał Kamil Zieliński. Kolejna para wypożyczona jest do Dolcanu Ząbki, który grał na własnym boisku z Wisłą Płock. Zarówno Tadrowski jak i Neumann na boisku przebywali od pierwszej minuty. Ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Tadrowski do swojego dorobku doliczyć może pełne spotkanie, a Neumann 56 minut.

W drugiej lidze ze zwycięstwa cieszyć się mogli Sebastian Murawski i Oskar Fijałkowski, któzy rozegrali pełne 90 minut. Ich zespół wygrał w Mielcu 3:0. Mateusz Wilk nie mógł być znów zadowolony z wyniku swojej drużyny, która przegrała z Puszczą Niepołomice 1:2. Dodatkowo Mateusz boisko opuścił już w 35. minucie. Krystian Rudnicki nie zaliczył kolejnego występu w barwach MKS-u Kluczbork. Miało to jednak związek z powołaniem do kadry młodzieżowej. Pod nieobecność Krystiana, jego koledzy wygrali z Nadwiślanem 3:2.