Pogoń Szczecin z Łukaszem Załuską w bramce nie straciła gola przez trzy mecze, czyli 270 minut. To wynik, jaki Dumie Pomorza udało się osiągnąć pierwszy raz od roku.

Od roku, bo w poprzednim sezonie taka seria przytrafiła się raz i to dokładnie w tym samym okresie. W bramce stał wtedy Dawid Kudła i nie puścił gola w meczach z KKS-em Kalisz (Puchar Polski), Bruk-Betem i Piastem (Lotto Ekstraklasa).

Kudła pozostał wtedy niepokonany łącznie przez 285 minut. Wynik Załuski na ten moment to 270 minut, bo ostatni gol padł w doliczonym czasie gry meczu z Zagłębiem Lubin.

Lepszy wynik Pogoni w Ekstraklasie udało się osiągnąć w sezonie 2012/2013. Wtedy w bramce Dumy Pomorza stał Dusan Pernis, który zachował czyste konto w czterech kolejnych meczach (1:0 z GKS-em Bełchatów, 1:0 z Ruchem Chorzów, 0:0 z Górnikiem Zabrze i 2:0 z Podbeskidziem). Łącznie pozostał wtedy niepokonany przez 405 minut.

Jeszcze lepszym wynikiem pochwalić się może Radosław Janukiewicz. On też pozostał niepokonany w czterech kolejnych meczach, a łącznie nie stracił gola przez 465 minut. Jednak było to w sezonie 2011/2012, w rozgrywkach 1. ligi.