Aktualności

Kilka dni temu odbyła się debata kandydatów na Prezydenta miasta Szczecin. Udział w niej brali wszyscy, poza kandydatem Nowej Prawicy - Stefanem Oleszczukiem, który nie został zaproszony przez organizatorów. Po debacie zaprezentowaliśmy Wam wypowiedzi kandydatów na temat budowy nowego piłkarskiego obiektu. Jedni mówili bardziej klarownie, drudzy mniej. Poniżej obiecana opinia Stefana Oleszczuka.


"Znam Szczecin niemalże jak własna kieszeń. Uczyłem się tu, mieszkałem, żyłem, pływałem ( jestem żeglarzem i ratownikiem WOPR od 1972 r.), grałem w piłkę i pracowałem. W Urzędzie Morskim pracowali mój Ojciec i Brat. W latach 1973 - 1981 byłem na większości spotkań "Pogoni" i do dziś pamiętam tamtą wspaniałą atmosferę...

Wszystkim wiadomo, że Pan Bóg obdarzył mnie pewnymi nietuzinkowymi talentami, w tym organizatorskimi, gospodarskimi, charyzmą i odwagą, dlatego mieszkańcy Szczecina mogą z wielką nadzieją oczekiwać ode mnie pomysłów, które spełnią najśmielsze oczekiwania i przyniosą wielkie pozytywne zmiany.

Mam dobre pomysły również na sport i rekreację...
Szczecin może mieć również w tych dziedzinach nowe ogromne szanse bez oszustw nieudaczników i mafijnych układów i powiązań. W Szczecinie może być sport i rekreacja na najwyższym poziomie, w tym piłka nożna.

Teraz w zaufaniu, niech to pozostanie jeszcze tajemnicą, ale wszyscy wiedzą, że słowa danego zawsze dotrzymuję..." - powiedział Stefan Oleszczuk

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1111

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...