Rezerwy Lechii Gdańsk wzmocnione kilkoma zawodnikami pierwszej drużyny okazały się lepsze od Pogoni II Szczecin. Gdańszczanie zwyciężyli 3:2 po zaciętym pojedynku.

Portowcy zdobyli pierwszego i ostatniego gola meczu. Wynik otworzył Patryk Paczuk. Napastnik wykorzystał dobre dośrodkowanie Tomasza Lisowskiego. Lewy obrońca był jedynym doświadczonym zawodnikiem drużyny Dariusza Wdowczyka, który wystąpił w pojedynku trzecioligowców.

Szczecińska młodzież nie utrzymała zbyt długo prowadzenia i już po kilku minutach było 1:1. Przed przerwą Lechiści zdołali zdobyć jeszcze jedną bramkę. Na 1:3 podwyższył Tsubasa Nishi 11 minut po przerwie.

Podopieczni Adam Gołubowskiego próbowali odwrócić losy meczu, ale stać ich było tylko na kontaktowe trafienie. W doliczonym czasie gry bramkarza Lechii pokonał Michał Stańczyk.

Pogoń II Szczecin – Lechia II Gdańsk 2:3 (1:2)