Rezerwy Pogoni uległy 0:1 Cartusii w meczu 11. kolejki III ligi. Była to siódma porażka zespołu w tym sezonie.

- Mecz z kategorii remisowych. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie stuprocentowych sytuacji, ale gospodarze mieli więcej szczęścia i wykorzystali w końcówce meczu nasz błąd – tak skomentował spotkanie w Kartuzach, Daniel Strzelecki, kierownik zespołu.

Pogoń aktywniejsza była w pierwszej połowie. Wtedy Portowcy oddali kilka strzałów na bramkę Cartusii. Z kolei gospodarze po jednej z akcji trafili w słupek. Wyrównany pojedynek toczony był również przez większość drugiej połowy. Więcej emocji pojawiło się pod koniec spotkania. Niestety, to gospodarze zdobyli jedynego gola w meczu. W 81. minucie napastnik wykorzystał nieporozumienie obrony i pokonał Adriana Hengera. Chwilę później sędzia pokazał czerwoną kartkę jednemu z piłkarzy Cartusii i rezerwy rzuciły się do ataku. Wynik spotkania utrzymał się do końca.