• Remis rezerw z Bałtykiem Koszalin

W sobotni chłodny poranek rezerwy Pogoni Szczecin podejmowały Bałtyk Koszalin. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a obydwie bramki, które padły, były nieprzeciętnej urody.

Od początku meczu Pogoń była stroną dominującą. Portowcy dłużej utrzymywali się przy piłce i dobrze grali w odbiorze. Swoją przewagę udokumentowali już w 8. minucie. Fantastycznym podkręconym strzałem ze skraju pola karnego popisał się Okuszko, który nie dał szans bramkarzowi. Korzystny dla Pogoni rezultat utrzymał się przez pół godziny. W 38. minucie zawodnik Bałtyku uniknął pułapki ofsajdowej, stanął oko w oko z bramkarzem gospodarzy i przelobował go. Tuż przed przerwą szansę na drugiego gola miał Okuszko, ale po dośrodkowaniu i strzale głową piłka trafiła słupek.

W drugiej połowie obydwie drużyny odkryły się, starając się zagrozić bramce rywala i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Więcej sytuacji miała Pogoń, lecz żadna okazja nie zamieniła się w bramkę. Do końca meczu wynik pozostał niezmieniony i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.