W drugim sobotnim spotkaniu Portowcy musieli uznać wyższość beniaminka I ligi – Bytovii Bytów. Mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Pawła Janasa 1:0. Była to trzecia porażka graczy Pogoni podczas trwającego obozu w Gniewinie.

Jedyna bramka padła w 16. minucie, kiedy to zawodnik Bytovii zamienił jedenastkę na gola. Swoją szansę na wyrównanie mieli m.in. Walski oraz Murawski. Najlepsze okazje do wpisania się na listę strzelców mieli Leonardo, który w 50. minucie po strzale z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę oraz Łukasz Zwoliński, który minął golkipera z Bytowa i uderzył na pustą bramkę, lecz piłkę na rzut rożny z linii wybił obrońca rywali. W końcówce spotkania Dawid Kudła swoją instynktowną interwencją uratował Portowców przed utratą drugiego gola.

Pogoń Szczecin – Bytovia Bytów 0:1 (0:1) 0:1 - ?

Pogoń: Radosław Janukiewicz (46’ Dawid Kudła), Sebastian Rudol, Maciej Dąbrowski, Hernani (31’ Wojciech Golla), Tomasz Lisowski (31’ Leonardo), Takuya Murayama, Mateusz Matras (59’ Andrzej Kotłowski), Rafał Murawski (72’ Michał Walski), Mateusz Lewandowski (53’ Kamil Wojtkowski, 90’ Hubert Matynia), Jakub Bąk (46’ Dominik Kun), Łukasz Zwoliński.

Żródło: Pogoń Szczecin SA