Aktualności

Wszystkich fanów Pogoni dotknęła informacja o poważnych problemach zdrowotnych kapitana Dumy Pomorza Adama Frączczaka. Nie zobaczymy go na boisku przez kilka najbliższych miesięcy.


Adam to w aktualnej kadrze zespołu zawodnik z największym stażem. Kapitan zespołu ma na swoim koncie też najwięcej rozegranych spotkań. Nie ma też co ukrywać, że to piłkarz wzbudzający skrajne emocje. Tego jednak co dał Pogoni nikt mu nie odbierze.

Od informacji wydanej przez klub minęło kilka godzin, a setki, a nawet tysiące słów wsparcia dla zawodnika płynie z całej piłkarskiej Polski i nie tylko.

Nie wiemy, czy Adam obejrzy najbliższy mecz z wysokości trybun czy przed telewizorem. Mam dla Was jednak pewną propozycję. Gdy stadionowy zegar wskaże 9. minutę - wstańmy i przez 60 sekund bijmy brawo, tak głośno, jak wtedy gdy strzela gole dla Dumy Pomorza. Dodajmy otuchy piłkarzowi Pogoni, który poza boiskiem rozgrywa jeden z najważniejszych meczów w życiu. W ten sposób jako środowisko skupione przy Pogoni możemy pokazać, że żaden z nas nie zostanie sam i zawsze może liczyć na wsparcie.

#9MinutaDlaAdama

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 9158

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...