Aktualności

  • Będzie transmisja z meczu Pucharu Polski

Mecz Pogoni Szczecin z Wisłą Płock w ramach 1/16 finału Pucharu Polski będzie transmitowany w aplikacji Ipla.tv. Spotkanie rozpocznie się 3 listopada (wtorek) o godzinie 17.00.


Wyjazdowy pojedynek z zespołem z Mazowsza ze względu na obostrzenia wprowadzone na terenie całej Polski odbędzie się bez udziału publiczności. Kibice będą mogli zobaczyć mecz w aplikacji Ipla.tv. Transmisja będzie realizowana przez Wisłę Płock, we współpracy z Pogonią Szczecin. Mecz skomentują rzecznicy prasowi obu klubów: Michał Łada oraz Krzysztof Ufland.

Dostęp do transmisji będzie bezpłatny, ale wymagał będzie obejrzenia pasma reklamowego przed startem transmisji. Z uwagi na prawa telewizji Polsat, transmisja będzie dostępna wyłącznie w Polsce.  

Z prośbą o przeprowadzenie transmisji wystąpiły oba ekstraklasowe kluby, ponieważ w pierwotnym planie nasz pojedynek nie znalazł się w planie pokazywanych w telewizji spotkań. Pisma do dyrektora pionu sportowego Polsatu Sport Pana Mariana Kmity wystosowali prezes Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek oraz Wisły Płock Tomasz Marzec. Telewizja Polsat przychylnie odniosła się do inicjatywy klubów. W przypadku Pogoni była to już kolejna pozytywna reakcja telewizji.

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 3990

Trwa ładowanie komentarzy...