Aktualności

  • Bilety na mecz z Wisłą Płock od 19 sierpnia

19 sierpnia (poniedziałek) o g. 9.00 ruszy sprzedaż biletów na mecz ligowy z Wisłą Płock (26 sierpnia, g. 18). Kilka dni później, 22 sierpnia (czwartek), do sprzedaży wprowadzimy pulę niewykorzystaną przez Partnerów klubu.


Późny termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek spowodowany jest pracami usprawniającymi działanie systemu sprzedaży online.

Bilety można nabywać drogą On-Line (kupbilety.pogonszczecin.pl) oraz stacjonarnie: w naszych punktach (CHR Galaxy, Galeria Gryf) oraz w Fanshopie na stadionie. Standardowo bilety nabywane drogą internetową są o 10% tańsze od tych kupowanych w punktach stacjonarnych.

Wejściówki mogą nabywać jedynie posiadacze karty kibica. Kartę można wyrobić od ręki w naszych punktach stacjonarnych, ale jedynie przy zakupie biletu. Jej koszt to 10 zł. 

Jednocześnie przypominamy, że przed każdym domowym spotkaniem Portowców przyjmujemy zgłoszenia posiadaczy karnetów, którzy wiedzą, że nie będą mogli uczestniczyć w meczu. Dlatego też zachęcamy do odwiedzania systemu biletowego w celu weryfikacji, czy pojawiły się wolne miejscówki na mecz. 

Od 19 sierpnia (g. 9.00) zapraszamy na kupbilety.pogonszczecin.pl oraz do:

FANSHOP
Szczecin
ul. Karłowicza 28
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10-17
Sobota: 10-14

GALERIA GRYF
Szczecin
ul. Wiosenna 32
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - sobota: 9-21
Niedziela: 10-20

CHR GALAXY
Szczecin
Al. Wyzwolenia 18-20
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - sobota: 9-21
Niedziela: 10-20

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 1490

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...