Aktualności

Przed podopiecznymi Kosty Runjaica drugi mecz sparingowy. Poprzeczka idzie w górę i tym razem Duma Pomorza zagra z liderem I ligi - Chojniczanką Chojnice.


W środę w swoim pierwszym meczu kontrolnym Portowcy wygrali z Błękitnymi Stargard 3:0. Gole zdobywali Adam Frączczak, Cornel Rapa i Spas Delev. W meczu ponownie zobaczymy zapewne najnowsze nabytki Portowców czyli Łukasza Budziłka, Adama Buksę i Dawida Błanika. O występie zapomnieć musi za to Łukasz Zwoliński, który wraca do zdrowia i być może też Kamil Drygas.

Chojniczanka Chojnice to aktualny lider pierwszej ligi. W zespole prowadzonym przez Krzysztofa Brede występuje kilku piłkarzy, którzy w przeszłości byli związani z Pogonią Szczecin. Bramki strzeże doskonale znany Radosław Janukiewicz, a w obronie grają Wojciech Lisowski i Przemysław Pietruszka. W środkowej formacji Chojniczanki często miejsce znajduje dla siebie Jakub Bąk czy też doświadczony Rafał Grzelak.

Zachęcamy aby sobotnie popołudnie spędzić na kameralnym obiekcie przy ul. Pomarańczowej. Dla tych, którzy nie będą mogli wybrać się na to spotkanie klub przygotowuje transmisję internetową, którą udostępnimy również w naszym serwisie.

SPARING
Pogoń Szczecin - Chojniczanka Chojnice
13.01.2018, godzina 15:00
boisko przy ul. Pomarańczowej

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4099

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...