Aktualności

Przed nami ostatni w tym roku miesiąc z rozgrywkami PKO Ekstraklasy. Wszystkie zespoły mają do rozegrania jeszcze po trzy spotkania.


Portowcy granie w grudniu rozpoczną w niedzielę na własnym stadionie. Podejmować będą zespół aktualnego Mistrza Polski - Piast Gliwice. Drużyna z Gliwic w dwóch ostatnich meczach nie zdobyła nawet punktu przegrywając w Poznaniu z Lechem 0:3 i u siebie ze Śląskiem też 0:3.

Tydzień później Portowcy udadzą się do Krakowa. Zespół Kosty Runjaica rywalizować będzie tam z Wisłą. Drużyna, której trenerem jest Artur Skowronek ma na swoim koncie dziewięć porażek w dziewięciu ostatnich spotkaniach. Dokładając do tego przegraną w Pucharze Polski w Stargardzie, zespół Wisły notuje serię dziesięciu kolejnych porażek.

Na zakończenie roku do Szczecina przyjedzie Korona Kielce. Zespół prowadzony przez Mirosława Smyłę przegrał ostatnio z Legią, ale we wcześniejszych trzech meczach z Zagłębiem, Lechem i Rakowem zanotował dwa zwycięstwa i remis, co pozwoliło drużynie wyskoczyć ze strefy spadkowej.

18. kolejka PKO Ekstraklasy
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Niedziela, 08.12.2019, godzina 15:00
stadion im. Floriana Krygiera w Szczecinie

19. kolejka PKO Ekstraklasy
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Piątek, 13.12.2019, godzina 20:30
stadion w Krakowie

20. kolejka PKO Ekstraklasy
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
piątek, 20.12.2019, godzina 18:00
stadion im. Floriana Krygiera w Szczecinie

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3582

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...