Aktualności

Michał Walski do Pogoni trafił przed sezonem 2013/2014 jako uzdolniony junior ze Stali Mielec. Jego obecna umowa z klubem kończy się. Czy zostanie przedłużona?


Z informacji jakie udało nam się zdobyć wiemy, że klub złożył 19-latkowi ofertę nowej umowy. Nie wiadomo jednak, czy Walski zdecyduje się ją przedłużyć. Wiemy, że młody piłkarz nie jest zadowolony ze swojej pozycji w drużynie i braku szans gry w pierwszym zespole.

W zakończonym niedawno sezonie ekstraklasy Walski na boisku pojawił się 7 razy. 6 spotkań zaliczył jesienią, a na swoim koncie zapisał 151 minut. Wiosną na boisku pojawił się raz, w doliczonym czasie gry w meczu z Termaliką.

Później piłkarz często znajdował się w kadrze meczowej, jednak bez szans na grę w drużynie Czesława Michniewicza. Przez to, zaliczył też tylko kilka spotkań w rezerwach. Teraz piłkarz ma wspomóc zespół walczący o zwycięstwo w Centralnej Lidze Juniorów.

Ciężko dziwić się niezadowoleniu młodego piłkarza. O tym czy Walski pozostanie w Pogoni przekonamy się zapewne w najbliższych dniach.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5309

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...