Aktualności

  • Co z tymi przerwami między siedziskami?

Na stadionie Pogoni Szczecin kończy się proces układania pierwszej części krzesełek na trybunie południowej i zachodniej. Kibiców interesują przerwy na dwóch sektorach na których są litery "O". O co chodzi?


Wielu z nas zastanawiało się dlaczego te przerwy są, czemu mają służyć i kiedy zostaną uzupełnione. Redaktor naszego serwisu Łukasz Krzyżanowski zwrócił się z takim pytaniem do rzecznika prasowego klubu Krzysztofa Uflanda na Twitterze.

- W finalnej wersji stadionu przerw oczywiście nie będzie. Obecnie są ze względów, nazwijmy to, technicznych. Jest to związane z wydzielaniem przyszłych stref na pierwszej połowie otwartego już stadionu - napisał Krzysztof Ufland.

W klubie zwrócono także uwagę na przerwy w narożniku, które zdaniem wielu kibiców obserwujących budowę stadionu nie wyglądają estetycznie.

- Rozmawialiśmy o tym w klubie w tym tygodniu. Między innymi Robert Rusinek wskazywał, jak rozwiązywano to na innych stadionach. Ze strony klubu będzie (a być może już nawet była) prośba, by i tu w ten sposób zająć się tematem - napisał rzecznik prasowy Dumy Pomorza.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 10565

Trwa ładowanie komentarzy...