Aktualności

Marzysz o spróbowaniu swoich sił w dziennikarstwie? Chcesz być bliżej ukochanej drużyny? A może pragniesz poznać piłkarzy, przeprowadzać relacje z meczów, rozmawiać z ludźmi pracującymi w klubie i osobami z futbolowego środowiska? Jeśli tak, to ogłoszenie jest przeznaczone dla ciebie. Dołącz do nas!


Poszukujemy osób zakręconych na punkcie sportu Pogoni Szczecin, którzy chcieliby szlifować swój warsztat dziennikarski w naszej redakcji. Masz wolny czas i chcesz poświęcić go pracy w PogonSportNet.pl? Zapraszamy.

Czego oczekujemy?

Oprócz zainteresowania sportem (głównie piłką nożną, ale też i piłką ręczną, koszykówką i futsalem), lekkości pióra, kreatywności, czasu i poprawnej polszczyzny. Poszukujemy osób dyspozycyjnych w trakcie tygodnia, ale i w weekendy - wtedy odbywają się mecze. Spotkania Pogoni nie są jednak jedynymi momentami, w których toczy się życie klubu. Ważna jest dla nas Wasza lokalizacja - zależy nam, by nowi członkowie redakcji mieszkali w Szczecinie lub jego okolicach i byli w stanie aktywnie uczestniczyć w wielu wydarzeniach.

Głównym warunkiem jest wspomniana dyspozycyjność. Wokół Pogoni i klubów halowych dzieje się wiele, a jak najszybsze dostarczenie czytelnikowi nowych informacji jest dla nas niezwykle istotne.

Z chęcią nawiążemy też współpracę z początkującymi fotoreporterami, którzy pragną wybić się w środowisku! Zachęcamy do spróbowania sił w naszym zespole!

Co zapewniamy?

Dzięki współpracy z PogonSportNet.pl zdobędziesz doświadczenie w dziennikarstwie oraz umiejętność współpracy z piłkarzami i innymi osobami ze świata sportu. Będziesz mieć okazję do przeprowadzenia wywiadów i śledzenia z bliska życia największego klubu sportowego w województwie.

Jesteś zainteresowany/a? Napisz do nas! Czekamy na zgłoszenia pod adresem biuro@pogonsportnet.pl. Napisz nam swoje imię, ile masz lat i czym się zajmujesz!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2414

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...