W piątek szansę na grę w meczach reprezentacji miało czterech zawodników Pogoni. Ostatecznie na boisku pojawiło się trzech.

Reprezentacja Polski U-21 (rocznik 1996) przegrała 0-1 (0-0) w towarzyskim spotkaniu z reprezentacją Węgier. Drugą połowę meczu rozegrał Jakub Piotrowski, a cały mecz z ławki obejrzał Adrian Henger.

Polska 0-1 Węgry
Norbert Kundrák 83

Polska: 1. Damian Węglarz - 2. Jakub Bartosz, 5. Rafał Makowski, 4. Mateusz Wieteska, 3. Jakub Łukowski - 7. Konrad Michalak, 6. Damian Rasak, 8. Filip Jagiełło (46, 14. Jakub Piotrowski), 10. Grzegorz Tomasiewicz (81, 13. Robert Janicki), 11. Robert Bartczak (59, 15. Piotr Marciniec) - 9. Oktawian Skrzecz (46, 16. Mateusz Wdowiak).

------

Spas Delev zagrał w reprezentacji Bułgarii w przegranym 1-2 (0-1) meczu eliminacji mistrzostw świata z Białorusią. Pomocnik Pogoni Szczecin zszedł z boiska w 54. minucie, gdy zmienił go Andrej Gyłybinow.

Białoruś 2-1 Bułgaria
Michaił Siwakow 33 (k), Pawieł Sawickij 80 - Georgi Kostadinow 90

------

Ádám Gyurcsó zagrał w reprezentacji Węgier w przegranym 0-1 (0-1) meczu eliminacji mistrzostw świata z Andorą. Gyurcsó został zmieniony w 71. minucie przez Rolanda Sallaia.

Andora 1-0 Węgry