Aktualności

Mecz w Warszawie nie ułożył się tak jak Pogoń sobie to wymarzyła. Początek był jednak wyśmienity, bo do szatni zawodnicy Runjaica schodzili prowadząć. Gorzej jednak było po przerwie.


- Legia szybko strzeliła dwa gole, poczuła luz i robiła swoje. Na tym stadionie trzeba być bardzo skoncentrowanym, aby ugrać tutaj jakiekolwiek punkty. Wydaję mi się, że dwa szybko stracone przez nas gole dodały naszym rywalom dużo animuszu. Wiedzieliśmy, że Legia nie ma wysokich zawodników, dlatego liczyliśmy na stałe fragmenty gry - powiedział po meczu z Legią Jarosław Fojut.

Pogoń ma za sobą serię kilku słabszych gier bez zwycięstwa. Na nasze szczęście Portowcom udało się ostatecznie zakwalifikować do górnej połówki tabeli.

- Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego ostatnio gramy gorzej. W grupie mistrzowskiej będziemy walczyć o czwarte miejsce. Dlaczego nie TOP 3? Jesteśmy Pogonią Szczecin i staramy się cały czas rozwijać. Przed nami 21 punktów to zdobycia. Będziemy grali z najlepszymi, ale polska liga to... polska liga. Tutaj wszystko jest możliwe - dodał Fojut.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Legionisci.com/fot. Legia Warszawa
Wyświetleń: 2842

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...