Aktualności

  • Grupa Azoty i Miasto Szczecin z wizytą

W miniony piątek we Wronkach Portowców wizytowali przedstawiciele Grupy Azoty i Miasta Szczecin. Sparing Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk zgromadził na trybunach wielu wyjątkowych gości. Mecz w towarzystwie Prezesa Zarządu – Jarosława Mroczka - obejrzeli przedstawiciele Partnera Głównego klubu, czyli Grupy Azoty, a także Partnera Strategicznego – Miasta Szczecin.


Końcówka zgrupowania to czas maksymalnego wysiłku włożonego w przygotowanie zespołu do rozpoczęcia sezonu, ostatnie sparingi i mocne postawienie na zgrywanie poszczególnych formacji.

Mecz z Lechią był doskonałą okazją do tego, aby przyjrzeć się grze zespołu, w tym najtrudniejszym okresie przygotowań, kiedy skala natężenia treningów jest najwyższa. Po zakończeniu sparingu nasi goście spotkali się z drużyną Dumy Pomorza, by wspólnie obejrzeć film motywacyjny oraz na kolacji. - Jestem przekonany, że stać was na walkę o najwyższe cele - mówił do drużyny dr Wojciech Wardacki, prezes zarządu Grupy Azoty. - Widzę, że jesteście dobrze przygotowani, mocno pracowaliście i właściwie wykonywaliście tutaj swoją pracę. Wierzymy w Was i jesteśmy gotowi premiować sukces. Bo to właśnie sukces jest tym, co Grupa Azoty docenia i co ją interesuje. 

Analogie pomiędzy sportem a szeroko rozumianym biznesem, można mnożyć. W obu tych dziedzinach istotna jest świadomość, iż kluczem do sukcesu jest odpowiednio zdefiniować cel i stale weryfikować swoje postępowania, wyciągając wnioski oraz ucząc się na popełnianych błędach. Napastnik może dwa razy przestrzelić wyborną sytuację, ale za trzecim razem, nauczony wcześniejszym zachowaniem bramkarza, może zagrać w zupełnie inny sposób i zapewnić triumf całemu zespołowi. Modyfikacje i ulepszenia to również obowiązkowe działanie w każdej nowoczesnej organizacji. Film niósł więc za sobą pożyteczną lekcję zarówno dla naszych piłkarzy, jak i zaproszonych gości. Pogoń łączy!

Po filmie przyszedł czas na wspólny posiłek, zasłużony odpoczynek okraszony długimi rozmowami, a także kolektywne przeżywanie emocji związanych z meczem mistrzostw świata pomiędzy Brazylią i Belgia.

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 5747

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...