• III liga: Radunia Stężyca lepsza od rezerw

W sobotnie przedpołudnie drugi zespół Pogoni Szczecin rywalizował w ramach rozgrywek trzeciej ligi z jednym z kandydatów do awansu, Radunią Stężyca.

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla podopiecznych Pawła Crettiego. Rywale zdobyli gola już w 60. sekundzie spotkania. Bojas wykorzystał dogranie w pole karne i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. Młodzi Portowcy dążyli do zmiany rezultatu, ale doświadczony zespół ze Stężycy w którego barwach występują tacy piłkarze jak Rafał Kosznik czy Filip Burkhardt potrafili dobrze zapobiegać groźnym sytuacjom pod własną bramką. Ostatecznie na przerwę w lepszych nastrojach schodził zespół gości.

Po przerwie Radunia udowodniła swoją wyższość. Trzykrotnie gościom udało się umieścić piłkę w bramce rezerw Dumy Pomorza i pojedynek zakończył się rezultatem 0:3. W tym pojedynku z pewnością duże znaczenie miało ligowe doświadczenie, które było po stronie drużyny rywali.

Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 0:4 (0:1)