Nie każdy wypożyczony z Pogoni zawodnik może być usatysfakcjonowany ze swojej pozycji w zespole. Natomiast są też tacy, którzy mimo regularnego grania, nie mogą być zadowoleni z pozycji drużyny w ligowej stawce.

Dawid Błanik – Odra Opole (90 minut)

Stomil Olsztyn jest nadal niepokonany w tym roku na zapleczu Ekstraklasy, a był bliski nawet zwycięstwa. Ostatecznie zremisował 2:2 z Odrą Opole, w której 90 minut zanotował Dawid Błanik.

Damian Pawłowski – Wigry Suwałki (18 minut)
Gracjan Jaroch – Bytovia Bytów  (90 minut)

W spotkaniu dwóch drużyn z dołu tabeli I ligi, lepsze okazały się Wigry Suwałki z Damianem Pawłowskim, który wszedł na boisko w drugiej połowie. Pełne 90 minut zaliczył Gracjan Jaroch, jednak ponownie bez bramki, a dodatkowo jego drużyna znajduje się obecnie w grupie spadkowej.

Marcin Listkowski – Raków Częstochowa (90 minut w Pucharze Polski i 80 minut w I lidze)

Był to intensywny tydzień dla Rakowa, który w środku tygodnia walczył w Pucharze Polski z Lechią Gdańsk i niestety dla jego kibiców, był to ostatni mecz w tych rozgrywkach drużyny z Częstochowy. Lepszy od lidera I ligi okazał się lider Ekstraklasy, ale Raków szybko wrócił do zwycięstw, ponieważ już w lidze wysoko pokonał Wartę Poznań. W obydwu spotkaniach wystąpił Marcin Listkowski, który najprawdopodobniej dostanie swoją szansę po powrocie do Szczecina.

Rafał Maćkowski – Chrobry Głogów (8 minut)
Łukasz Budziłek – Bruk-Bet Termalica (90 minut i czyste konto)

Termalica Bruk-Bet Nieciecza odżyła po zmianie trenera, a wraz z nią wypożyczony tam Łukasz Budziłek, który jest tam podstawowym bramkarzem, a dodatkowo zaliczył w ten weekend kolejne czyste konto. Mniej powodów do zadowolenia może mieć natomiast Rafał Maćkowski z Chrobrego Głogów, który na boisko pojawił się dopiero w 82. minucie.

Kamil Słoma – Garbarnia Kraków (90 minut)

Całe spotkanie rozegrał też Kamil Słoma, ale jego Garbarnia przegrała wysoko w Chojnicach z tamtejszą Chojniczanką. Przedstawiciel Krakowa na zapleczu Ekstraklasy ma jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie, jednak jest to już w ramach science fiction.

Mateusz Bochnak – Pogoń Siedlce (76 minut)

Wypożyczony z Pogoni skrzydłowy udał się do Łodzi, gdzie wraz ze swoją drużyną mierzył się z mającymi ostatnio spore problemy Widzewem Łódź. Spotkanie zakończyło się remisem, a Mateusz Bochnak przebywał na murawie 76 minut.

Szymon Jopek – Stal Stalowa Wola (90 minut)

Cały mecz w barwach Stali Stalowa Wola rozegrał Szymon Jopek. Jego drużyna pokonała GKS Bełchatów i przedłużyła swoją szansę na zajęcie
miejsca, gwarantująca chociaż grę w barażach o awans do wyższej ligi. Na ten moment ‘’Stalówce’’ do 4. pozycji brakuje 6 punktów.

Błażej Starzycki – Błękitni Stargard (17 minut)
Aron Stasiak – Górnik Łęczna (brak w kadrze)

Nie spotkali się na boisku Starzycki ze Stasiakiem, ponieważ tego drugiego zabrakło w kadrze meczowej Górnika Łęczna. Dodatkowo Starzycki wszedł tylko końcówkę spotkania, które zakończyło się remisem 1:1.

Bartosz Boniecki – Elana Toruń  (brak w kadrze)
Paweł Jachno – Elana Toruń (brak w kadrze)

fot: Bruk-Bet Termalica Nieciecza