• Kadra młodzieżowa: 81 minut i gol Smolińskiego

Młodzieżowa reprezentacja Polski, której selekcjonerem jest Maciej Stolarczyk, przegrała 1:2 (1:1) w rozegranym w Lublinie meczu grupy B eliminacji mistrzostw Europy z Izraelem. Gola dla reprezentacji Polski zdobył Kacper Smoliński.

Wychowanek Pogoni Szczecin trafił do siatki już w 7. minucie spotkania. Smoliński zaatakował znajdującego się przy piłce bramkarza rywali i wymusił na nim błąd. Obił on piłką nogę Smolińskiego, a futbolówka wpadła do siatki. Gra Smolińskiego mogła się podobać. Z minuty na minutę gra kadry była jednak gorsza i to też odbiło się na jego występie. Ostatecznie Izrael wygrał w Lublinie z zespołem prowadzonym przez Macieja Stolarczyka 2:1.

Polska - Izrael 1:2
Kacper Smoliński 7 - Sebastian Walukiewicz 32 (s), Eden Karzev 49

Polska: 1. Marcel Lotka - 2. Łukasz Bejger, 20. Sebastian Walukiewicz, 19. Jakub Kiwior - 23. Wiktor Długosz (59, 14. Mateusz Żukowski), 6. Łukasz Poręba, 16. Kacper Smoliński (81, 11. Filip Marchwiński), 8. Mateusz Praszelik (46, 13. Mateusz Młyński), 10. Mateusz Bogusz (85, 7. Daniel Szelągowski), 21. Michał Skóraś - 9. Adrian Benedyczak.

Izrael: 1. Daniel Peretz - 2. Karm Jaber, 4. Or Blorian, 5. Gil Cohen, 3. Doron Leidner - 14. Osher Davida (77, 11. Yuval Sade), 6. Arad Bar (46, 17. Ido Shahar), 16. Omri Gandelman, 7. Eden Karzev, 9. Suf Podgoreanu (83, 10. Maor Levi) - 21. Stav Nachmani (68, 15. Itay Buganim).