Aktualności

Apetyty kibiców w Szczecinie zostały mocno rozbudzone. Codziennie rano przeglądają strony w poszukiwaniu informacji o wzmocnieniach. Po dwóch transferach i zakontraktowaniu uznanego trenera zapadła cisza.


Dotychczasowe ruchy należy ocenić na plus. Po odchodzącym trenerze, jego miejsce zajął jeden z najbardziej utytułowanych szkoleniowców w Polsce. Z klubem pożegnał się Dawid Kudła, a w jego miejsce zakontraktowano doświadczonego Łukasza Załuskę. W miejsce odchodzącego Mateusza Matrasa związano się z Tomaszem Hołotą, który gdy grał w Polsce pozostawiał po sobie bardzo pozytywne wrażenie.

To jednak zbyt mało aby zadowolić fanów, którzy oczekują, że zespół zostanie bardziej wzmocniony.

Wymieniani w kontekście gry w Pogoni Kądzior i Forsell zostali graczami Cracovii. Przymierzany do Dumy Pomorza zimą Matuszczyk wzmocnił Zagłębie Lubin. W przypadku Pogoni przestały się za to pojawiać kolejne plotki. Może to dobrze i klub pracuje w spokoju nad kilkoma wyznaczonymi wcześniej nazwiskami?

Jeśli chodzi o ruchy w drugim kierunku, słychać jest, że z Pogonią pożegnać się może Jakub Słowik. Jego zatrudnieniem zainteresowany jest Śląsk Wrocław.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 9533

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...