Aktualności

  • Kibice z Sosnowca mobilizują się na mecz z Pogonią

Kibice z Sosnowca mobilizują się na sobotni mecz z Pogonią Szczecin. Wszyscy doskonale wiemy jakie emocje panują pomiędzy fanami obu klubów.


Kibice Zagłębia zamówili w Szczecinie tysiąc biletów. Czy tylu stawi się ich w naszym mieście? Ciężko stwierdzić, zapisy trwają do dziś. Fani z Sosnowca reklamują wyjazd do Szczecina jako "wyjazd sezonu".

- Nikomu nie trzeba przypominać kim dla nas jest Pogoń i jakie znaczenie i klimat miały spotkania z nimi..- dlatego wszystkie dzielnice wzywamy do pełnej mobilizacji by pojechać tam w konkretnej liczbie jak na Zagłębie przystało - czytamy na stronach kibicowskich fanów z Sosnowca.

W Szczecinie mecz ten jak do tej pory nie przyciąga tłumów do kas biletowych. Sprzedaż prezentuje się gorzej niż na ostatni mecz z Miedzią Legnica. Fani będą mieli jednak trochę więcej czasu na zakup wejściówki w dniu meczu.

Przygotowania do tego spotkania przeprowadzają też... służby zabezpieczające. Już podczas meczu z Miedzią Legnica w sektorze buforowym można było zobaczyć dodatkowe ogrodzenie oddzielające przyjezdnych od fanów Dumy Pomorza. Z nieoficjalnych informacji, które do nas docierają wynika też, że do Szczecina mają zostać ściągnięte dodatkowe siły policji.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4444

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...