Aktualności

  • Klub zaprezentował stroje na sezon 2019/2020

Mocno ograniczona pojemność stadionu. Wszechobecny plac budowy. Czas poważnych zmian i spektakularnych nowości. Pomiędzy tym wszystkim ambitna, Portowa załoga, która już za moment rozpocznie batalię w kolejnym sezonie. Startujemy z nowymi trykotami meczowymi i mocno wierzymy, że przed nami piękne chwile sportowych emocji!


Sezon 2019/20 zaczynamy z dwoma kompletami koszulek meczowych, które zostały stworzone przy współpracy z partnerem technicznym Pogoni Szczecin – marką Zina.

Nasza kolejna propozycja domowa to efekt połączenia stylów z przeszłości. Charakteryzuje się klasycznym krojem, w którym dominuje kolorystyka granatowa. Wzbogaciliśmy ją jednak o bordowe elementy pasów. Koszulki wyjazdowe są w białym odcieniu, z delikatnymi elementami szarości, a także granatowo-bordowymi wstawkami. Zwracamy uwagę na następną nowinkę - drapieżne, energetyczne pasy, które znajdują się po bokach. Nieodłącznym elementem jest ręcznie haftowany herb, z arcydokładnym wykończeniem każdego elementu.

Postanowiliśmy zrezygnować z wystającego kołnierza, a także wpleść hasło „Duma Pomorza” na karku. Do nowości zaliczają się także zmiany w brandingu sponsorskim, czyli pojawianie się logotypów Trawnik Producent z przodu koszulek oraz Toyota Kozłowski na tyle spodenek. Numery są zapisane nową czcionką PKO Ekstraklasy, z logo Ekstraklasy na dole numeru. Techniczna komibnacja materiałów powoduje, że koszulki posiadają system zapewniający dobre odprowadzanie potu, wentylację, a także chronią ciało przed przegrzaniem. Są lekkie i wygodne w użytkowaniu.

Cena produktu dla dorosłych, a więc w rozmiarach od S do 4XL, wynosi 199 zł złotych, niezależnie od wybranego koloru. W przypadku koszulki dziecięcej, w rozmiarach od 116 do 152 cm, cena jest niższa – to tylko 169 złotych.

Na koszulki meczowe obowiązują te same zasady, jak na pozostały sprzęt, czyli karnetowicze otrzymują 15% rabat. W naszych sklepach oferujemy koszulki, które nie są obrandowane logotypem i sponsorem Ekstraklasy

Już od środy do kupienia na sklep.pogonszczecin.pl a także w poniższych lokalizacjach:

- Fanshop na stadionie
- Fanshop w CHR Galaxy
- Fanshop w Galeria Gryf

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7515

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...