Aktualności

W Szczecinie trwa poszukiwanie nowego szkoleniowca po tym, jak kilka dni temu ogłoszono, że Kazimierz Moskal nie przedłuży swojego wygasającego z końcem sezonu kontraktu. Jak się okazuje, jednym z kandydatów na nowego trenera Pogoni jest były piłkarz tego klubu Krzysztof Zięcik, absolwent prestiżowej akademii trenerskiej w Clairefontaine - informuje serwis interia.pl


56-letni Zięcik jest wychowankiem Pogoni. Potem grał w drugoligowej Stali Stocznia Szczecin, żeby następnie trafić na Górny Śląsk. Z powodzeniem występował w GKS-ie Jastrzębie, z którym w 1988 roku wywalczył historyczny awans do Ekstraklasy. 

(...)

Zięcik nie jest jednak jedynym kandydatem do zastąpienia Kazimierza Moskala. Na giełdzie trenerskiej padają też bowiem inne nazwiska, w tym Macieja Stolarczyka, dyrektora sportowego Pogoni, który prowadzi też "biało-czerwoną" kadrę rocznika 1996 i który, podobnie jak Zięcik, również grał w portowej jedenastce. Innym z kandydatów jest Maciej Bartoszek, który kończy swoją pracę w Koronie Kielce - czytamy w interii.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: interia.pl
Wyświetleń: 8576

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...