Aktualności

Już jutro czeka na naszych zawodników najważniejszy mecz sezonu. W ostatnich 90 minutach rundy zasadniczej rozstrzygnie się czy przez ostatnich 7 kolejek nie będziemy walczyli o nic (jak zawsze) w grupie mistrzowskiej czy do ostatniej kolejki będziemy drżeli o utrzymanie zespołu. Oto, co do powiedzenia mieli na konferencji prasowej trener Kazimierz Moskal oraz skrzydłowy Adam Gyurcso:


Kazimierz Moskal (trener Pogoni Szczecin): Jesteśmy przed ostatnim meczem rundy zasadniczej. Jest to dla nas mecz sezonu. Dobra informacja jest taka, że wszystko zależy od nas. Jeśli chodzi o stan zdrowotny zawodników to Rafał Murawski wciąż się leczy, Sebastian Rudol pauzuje za kartki a reszta jest gotowa do gry.

Adam Gyurcso (skrzydłowy Pogoni Szczecin): Mamy dobra serię, wygraliśmy dwa ostatnie mecze. Może nasza gra nie wyglądała rewelacyjnie, ale najważniejsze są trzy punkty. Teraz najważniejsze jest znowu wygrać. Gramy w domu, jesteśmy gotowi na zwycięstwo. Nie chcemy patrzeć na innych, mamy swoją robotę do zrobienia. Mam nadzieję, że nasi fani nas wspomogą. Nie mamy wyboru, musimy wygrać z Lechią. 

Autor: Patryk Baliński
Żródło: własne
Wyświetleń: 2379

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...