Aktualności

Za tydzień będziemy już odliczać godziny do inaguracji nowego sezonu, która odbędzie się w Legnicy. Jednym z głównych znaków zapytania będzie to, kto rozpocznie sezon w bramce Pogoni.


W sezonie 2017/2018 między słupkami bramki Pogoni Szczecin stało trzech bramkarzy. Najwięcej grał najbardziej doświadczony Łukasz Załuska. Po zapewnieniu sobie utrzymania na trzy mecze przed końcem rozgrywek piłkarz dostał wolne aby przejść operację, gdyż od dłuższego czasu grał na lekach przeciwbólowych.

Jego miejsce w bramce zajął Łukasz Budziłek, który rywalizację między słupkami zwiększył przychodząc do Pogoni zimą. Kilka miesięcy musiał poczekać na swoją szansę i... wszyscy dokładnie pamiętamy jak mecz ze Śląskiem Wrocław zakończył po kilku minutach z czerwoną kartką.

Sytuacja ta stworzyła szansę dla zdecydowanie najmłodszego z tego grona Jakuba Bursztyna. "Młokos" wszedł do bramki, zaliczył wpadkę w meczu z Lechią i fenomenalny występ w Krakowie z Cracovią.

Przed Kostą Runjaicem spory ból głowy. Postawić na najbardziej doświadczonego Załuskę, który nie zagrał w żadnej z gier kontrolnych? Czy do bramki wskoczy ktoś z duetu Budziłek-Bursztyn?

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4091

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...