Aktualności

  • Lavicka: Pogoń ma bardzo dobrych zawodników

Trener Lavicka spotkał się w piątek rano z dziennikarzami we Wrocławiu na konferencji poświęconej spotkaniu z Pogonią. Co do powiedzenia miał szkoleniowiec Śląska?


Kłopot bogactwa ma w tej chwili trener Śląska na pozycji numer 9. Jest on bardzo zadowolony z takiej sytuacji.

- Takie problemy ja kocham. W końcu jest ta rywalizacja na pozycji numer 9. Filip zarówno w meczu, jak i na treningu pokazuje jakość, jaką da temu zespołowi. Nie jest jednak tak, że teraz odsuniemy od składu Erika Exposito. Jest rywalizacja, a to przyniesie korzyść nie tylko drużynie, ale i całej lidze - powiedział szkoleniowiec Śląska.

Inaczej wygląda sytuacja w defensywie, gdzie pozytywnego bólu głowy nie ma. Tam szkoleniowiec musi dość mocno eksperymentować.

- My mamy swoje problemy, ale Pogoń też ma swoje problemy. Wielu piłkarzy jest tam kontuzjowanych. My musimy przygotować tych zawodników, których mamy na te brakujące pozycje - tłumaczył Lavicka. - Nadal kontuzjowany jest Pawelec, na pewno nie jest gotowy na jutrzejszy mecz. Samiec-Talar wziął udział w dwóch treningach, ale do Szczecina też nie pojedzie. Mamy innych młodzieżowców i oni są brani pod uwagę na sobotni mecz.

Trener z drużyny z Wrocławia ma dobre zdanie na temat Pogoni i jej zawodników.

- Pogoń ma bardzo dobrych zawodników. Szczególnie w środkowej linii. W meczu z Wisłą Płock zdołali strzelić 3 gole w krótkim czasie, czym wywalczyli zwycięstwo. Bez Buksy Pogoń też potrafi strzelać gole, jak to pokazali w poprzednim spotkaniu - ocenił szkoleniowiec ekipy z Wrocławia.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: SlaskNet.com
Wyświetleń: 3544

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...