Aktualności

  • Lechia bez Wolskiego, ale i bez Haraslina?

Odliczamy już dni do meczu z Lechią w Gdańsku. Temperatura rośnie z każdym dniem. Jak przed meczem z Pogonią wygląda sytuacja kadrowa Lechii?


Zespół z Gdańska nie pozyskał w tym okienku żadnego nowego piłkarza. Obok Piasta Gliwice to jedyny klub, który nie dokonał do tej pory żadnego transferu. Szkoleniowiec Piotr Stokowiec w okresie przygotowawczym przyglądał się za to kilku młodym piłkarzom, którzy wiosną mogą być brani pod uwagę przy ustalaniu składu.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową najbliższego rywala Dumy Pomorza, to wszyscy doskonale wiemy, że w tym sezonie na boisku nie pojawi się już Rafał Wolski. Ofensywny pomocnik jeszcze jesienią nabawił się przykrej kontuzji kolana i czeka go kilka miesięcy przerwy.

Wszystko wskazuje też na to, że w meczu z Pogonią nie wystąpi jedna z kluczowych postaci lidera Lotto Ekstraklasy. Mowa o Lukasie Haraslinie.

- Z minusów to urazy i kontuzje trochę martwią. Wiemy, że Rafał Wolski wypadł w nieszczęśliwych okolicznościach i to na dłużej. Lukas Haraslin też nie trenuje z drużyną, o tyle ta kontuzja jest prosta w leczeniu i w pewnym momencie wejdzie w treningi. I będzie brany pod uwagę do gier z dnia na dzień. Oczywiście zajmie to określony czas - powiedział szkoleniowiec drużyny z Gdańska.

Haraslin nie zagrał w żadnym meczu sparingowym zespołu w Turcji i niewiele wskazuje aby był gotowy do gry już w sobotę.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5540

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...