• Młodzieżówka: 62. minuty Buksy z Serbią

Prowadzona przez Czesława Michniewicza młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała 0:2 (0:0) w rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim meczu towarzyskim z Serbią. Adam Buksa, napastnik Pofoni Szczecin, na boisku przebywał do 62. minuty spotkania.

Spotkanie było bardzo wyrównane i najczęściej mieliśmy okazję oglądać przebijanie piłki z jednej połowy na drugą. Sytuacji nie ułatwiał mocny wiatr. Buksa nie miał w tym meczu żadnej sytuacji strzeleckiej.

Polska - Serbia 0:2 (0:0)
Erhan Mašović 71, Lazar Ranđelović 87

Polska: 1. Bartłomiej Drągowski - 4. Robert Gumny (46, 5. Karol Fila), 3. Mateusz Wieteska, 15. Dominik Jończy, 20. Paweł Stolarski (86, 6. Damian Gąska) - 7. Kamil Jóźwiak (75, 13. Mateusz Wdowiak), 16. Patryk Dziczek (75, 24. Patryk Klimala), 18. Szymon Żurkowski (46, 19. Filip Jagiełło), 8. Jakub Piotrowski (62, 17. Bartosz Kapustka), 10. Sebastian Szymański (62, 23. Konrad Michalak) - 11. Adam Buksa (62, 9. Karol Świderski).

Serbia: 1. Filip Manojlović (46, 23. Dragan Rosić) - 6. Miladin Stevanović (90, 13. Dejan Kerkez), 14. Vukašin Jovanović (90, 4. Nemanja Ćalasan), 15. Srđan Babić, 3. Aleksa Terzić - 19. Lazar Ranđelović (90, 17. Aleksandar Đorđević), 10. Uroš Račić, 5. Erhan Mašović (90, 16. Njegoš Petrović), 18. Igor Zlatanović (59, 22. Nemanja Vučić), 7. Luka Adžić (59, 20. Petar Mićin) - 9. Dejan Joveljić (64, 11. Ivan Šaponjić).

Autor: Daniel Trzepacz