Aktualności

  • Mroczek: Trener na Euro? To fakt medialny

W czwartkowym Super Ekspressie, właściciel stacji Polsat, Marian Kmita zapowiedział, że Czesław Michniewicz będzie jednym z komentatorów podczas Euro 2016 we Francji.


W sobotę słowa te potwierdził Mateusz Borek w programie "Stan Futbolu" emitowanym w serwisie Weszło. Borek zdradził również, że komentowaniem zainteresowany był Michał Probierz, jednak na przeszkodzie stanęła Jagiellonia, która nie wyraziła odpowiedniej zgody. O to czy taką zgodę wyraziła Pogoń Szczecin zapytaliśmy Prezesa Jarosława Mroczka.

- Trener Michniewicz ma ważny kontrakt. Jego obecność na Euro to fakt medialny. Ani trener Michniewicz ani klub tego nie potwierdza - odpowiedział sternik Dumy Pomorza.

Jeśli Czesław Michniewicz miałby pozostać trenerem Dumy Pomorza na kolejny sezon byłoby o tyle dziwne, że Euro rozpoczyna się 12.  czerwca. Trener we Francji miałby  przebywać przez dwa tygodnie, więc zespół treningi wznowić by mógł na trzy tygodnie przed startem ligowych rozgrywek. W przypadku gry w europejskich rozgrywkach - na tydzień przed pierwszym meczem.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5201

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...