Aktualności

Pogoń pokonała w niedzielę na włąsnym stadionie Bruk-Bet Termalicę 2:0, ale sytuacji strzeleckich w tym spotkaniu Portowcy mieli na conajmniej kilka goli więcej.


- Graliśmy dość swobodnie. Były to sytuacje w których nie dopracowaliśmy detali. Można było zagrać lepiej. Jestem wdzięczny drużynie, że mimo przewagi dwóch goli dalej parli do przodu. Wynik 2:0 to jeden z najniebezpieczniejszych wyników i wszyscy na ławce byliśmy aktywni przez cały mecz i dawaliśmy wskazówki zawodnikom. Nie chcę się usprawiedliwiać, ale to pierwszy mecz, który graliśmy w takiej temperaturze i trzeba było czasu aby się do tego przyzwyczaić - powiedział po meczu szkoleniowiec pytany o liczbę zmarnowanych sytuacji.

Dla obu zespołów ważne było, aby dobrze rozpocząć rywalizację w fazie finałowej Lotto Ekstraklasy. Ostatenie to Portowcy mogli cieszyć się z ważnych punktów.

- Dla obu zespołów był to bardzo ważny mecz i wiele od niego zależało. Moi zawodnicy dali z siebie wszystko w tym meczu. Graliśmy dobrą piłkę i oczywiście mogliśmy wygrać wyżej. Jednak jestem zadowolony i chylę czoła przed drużyną - dodał Runjaic.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4160

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...