Aktualności

Z początkiem lutego funkcję Dyrektora sprzedaży objęła Katarzyna Tchórzko. W obszar jej nowych kompetencji wchodzą m.in. elementy odnoszące się do działalności klubowych sklepów i współpracy z producentami. Zastąpiła na tym stanowisku Gerarda Rypułę.


Katarzyna Tchórzko ukończyła studia na wydziale filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Przez ponad sześć lat była związana z marką odzieżową Inditex, którą można kojarzyć ze sklepami Zary, Pull&Bear, Bershka czy Stradivarius. Między innymi pracując w Warszawie na stanowisku Regionalnego Koordynatora ds. Visual Merchendasingu. Po powrocie do Szczecina została współtwórcą Studia Graficznego Blackk Design. Kolejnym jej krokiem w zawodowej karierze stała się praca w Pogoń Szczecin Football Schools.

- W studiu nauczyłam się i opanowałam wiele interesujących umiejętności, o które nigdy bym siebie nie podejrzewała. To jednak było dla mnie zbyt mało. Trochę przez przypadek znalazłam się w Pogoń Szczecin Football Schools. W fundacji dbałam o marketing, wizerunek i całe mnóstwo innych spraw. Życie jednak znów zatoczyło koło - opowiada Katarzyna Tchórzko.

- Otrzymałam szansę i wiem, że stoi teraz przede mną ogromne wyzwanie. Towarzyszy mi uczucie ekscytacji i radości. Wiem, że moje doświadczenie i umiejętność pracy z ludźmi pomoże mi osiągnąć postawione przede mną cele. Jestem zmobilizowana i mam wiele pomysłów na sprawne funkcjonowanie działu - dodała.

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 6304

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...