Aktualności

  • Oficjalnie: Bartkowski piłkarzem Pogoni!

Jakub Bartkowski trzecim zimowym wzmocnieniem Pogoni Szczecin! 27-letni prawy obrońca trafił do nas związał się dwuipółletnią umową z Dumą Pomorza z opcją przedłużenia o kolejny sezon.


Zawodnik urodził się 7 listopada 1991 roku w Łodzi. Występował dotychczas w trzech profesjonalnych klubach – Widzewie Łódź, Wigrach Suwałki i Wiśle Kraków, ale jego pierwszym zespołem była LKS Różyca. Do Pogoni dołącza po rozwiązaniu umowy z drużyną z „Białą Gwiazdą”.

Nasz nowy nabytek rozegrał w swojej karierze 91 meczów w ekstraklasie (3 gole) i 79 w I lidze (3 gole). W obecnym sezonie był podstawowym graczem zespołu prowadzonego przez Macieja Stolarczyka.

- Trafia do nas zawodnik, który może wnieść dużo dobrego do naszej defensywy – mówi Dariusz Adamczuk. - Większa rywalizacja w zespole przekłada się na jakość i na to liczymy. Witamy Kubę na pokładzie!

Bartkowski w piątek wieczorem dołączy do drużyny przebywającej na zgrupowaniu w Pogorzelicy. W sobotę wróci z zespołem do Szczecina, a we wtorek wyleci na zgrupowanie do Belek. Będzie występował z numerem 2.

Wcześniej do drużyny dołączyli Fin Santeri Hostikka i Japończyk Jin Izumisawa.

 

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 5998

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...