Aktualności

Piłkarze Pogoni Szczecin od wtorku trenują na własnych obiektach. W piątek udadzą się do Opalenicy, gdzie rozegrają ostatni mecz kontrolny przed inauguracyjnym pojedynkiem z Legią.


- To ostatni sprawdzian przed ligą, ale przygotowania traktujemy jako całość. Teraz wkraczamy w ostatnią fazę. O meczu z Legią myślimy już od dłuższego czasu, więc to nie tak, że sparing z Vitesse będzie pierwszym, w którym będziemy pod tym kątem pracować. To jest więc kolejny mecz kontrolny przed rozpoczęciem ligi. Da nam on jeszcze pełniejszy obraz zespołu - powiedział oficjalnemu serwisowi klubu Robert Kolendowicz, asystent Kosty Runjaica.

Mimo, iż liga się zbliża się szybkimi krokami, to Portowcy wcale nie mają lżej. Wciąż trenują dwa razy dziennie.

- Z reguły tak jest, że ten ostatni sparing przed ligą jest najważniejszy. Myślę, że trenerzy stworzą już taki przypuszczalny skład na mecz z Legią. Wiadomo, że mogą zajść jeszcze jakieś korekty bo sytuacja może się rozwinąć. Jedziemy na ten sparing, chcemy zagrać dobry mecz aby dalej nie przegrywać w grach kontrolnych - mówił przed klubową kamerą Kamil Drygas. - Od początku przygotowań bardzo mocno trenujemy. Mamy jednak do tego świetne warunki zarówno na obozie w Gniewinie i tu w Szczecinie.

Z zespołem trenuje już na pełnych obrotach Zvonimir Kozulj, który nie zagrał w ostatnim meczu kontrolnym w Gniewinie. Indywidualne zajęcia ma Konstantinos Triantafyllopoulos, który ma problemy z Achillesem, ale jego powrót wydaje się kwestią najbliższych dni.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 2919

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...