Aktualności

Okres plotek transferowych nie dotyczy tylko naszej rodzimej Ekstraklasy. Jak informuje serwis ilovepalermocalcio.com powołując się na włoski dziennik Corriere Dello Sport, Palermo może być zainteresowane pozyskaniem... Radosława Janukiewicza.


Palermo to zespół Serie A, który aktualnie nie radzi sobie najlepiej w rozgrywkach. Zajmuje trzecie miejsce od końca z 10 punktami zdobytymi 19 meczach.

Informacja jest zaskakująca, bo chodzi o zainteresowanie klubu jednej z najlepszych lig w Europie zawodnikiem, który jak wszyscy doskonale wiemy w 2016 roku miał duży problem z regularną grą. Po powrocie z wypożyczenia do Górnika Zabrze Janukiewicz mógł jedynie trenować z drużyną rezerw w której nie otrzymał ani jednej szansy na występ.

Niestety nie udało nam się skontaktować z Radosławem Janukiewiczem aby zapytać o możliwość takiego transferu. Ciężko jednak uwierzyć, że klub z tak uznanej ligi zdecydowałby się sięgnąć po bramkarza po takich przejściach jakie ma za sobą Janukiewicz.

[AKT 10:06] Udało nam się skontaktować z bramkarzem Pogoni, który pytanie o potencjalną zmianę pracodawcy skwitował krótko: - Transfery lubią ciszę...

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: ilovepalermocalcio.com
Wyświetleń: 9508

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...