• Podsumowanie poniedziałkowych meczów kadr narodowych

Czterech zawodników Pogoni Szczecin wystąpiło w poniedziałkowych meczach juniorskich kadr narodowych. Jak sobie poradzili?

W pierwszym meczu towarzyskim reprezentacja Polski U16 przegrała z Irlandią Północną 1:2. Występ w biało-czerwonych barwach zaliczył obrońca Pogoni, Borys Freilich i na boisku spędził całą pierwszą połowę, czyli 40 minut. Na ławce pozostał inny Portowiec - Igor Martuszewski.

Szansę występu w karze U19 otrzymali Marcel Wędrychowski i Jędrzej Grobelny. Polska przegrała z Albanią 1:3, a nasi zawodnicy pojawili się na placu gry od początku drugiej części meczu.

W meczu kadr U20 z Holandią szansę gry otrzymał wypożyczony z Pogoni do Chrobrego Adrian Benedyczak. Napastnik wszedł na boisko pięć minut przed końcem meczu, ale nie udało mu się odmienić losów spotkania. Polacy przegrali 1:2.