Aktualności

Pogoń ma za sobą 11. kolejek w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Jeszcze w tym roku czeka nas sporo grania, ale w klubie już teraz myślą o przyszłości.


Wiemy od jakiegoś czasu, że dla Ricardo Nunesa jest to ostatni sezon w barwach Pogoni Szczecin. Wtedy w klubie pozostanie tylko jeden lewy obrońca jakim jest Hubert Matynia. Będzie to więc jedna z tych pozycji, która będzie wymagała wzmocnienia.

- Rozglądamy się za piłkarzem na tę pozycję. Ostatnio był u nas na testach piłkarz, ale nie zdecydowaliśmy się na zakontraktowanie. Na ten moment jest Ricardo Nunes i Hubert Matynia, ale wiemy, że po sezonie Rico odejdzie, bo informował o tym już jakiś czas temu. Cały czas mamy oko na rynek i może ktoś dołączy do nas już zimą - mówi Dariusz Adamczuk, szef pionu sportowego Pogoni.

Piłkarzem, który przebywał przez ostatni tydzień w Pogoni na testach jest Andre Fomitschow. 29-letni piłkarz z Niemiec jest wychowankiem Wolfsburga. Koście Runjaicowi jest bardzo dobrze znany, bo grał u niego, gdy ten był trenerem Kaiserslautern. Ostatnio był piłkarzem Hajduka Split, a od lipca jest bez klubu.

W przypadku lewego obrońcy najbardziej prawdopodobne jest zatrudnienie piłkarza zagranicznego. W Polsce bardzo trudno jest znaleźć piłkarza, który dobrze radzi sobie na tej pozycji, a jego transfer nie wymagałby wysokiego nakładu finansowego.

Bilety.fm

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 11956

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...