Aktualności

Pogoń Szczecin w letnim oknie transferowym pozyskała ośmiu piłkarzy. To wcale nie musi być liczba ostateczna, gdyż Portowcy cały czas są aktywni na rynku transferowym.


Pogoń aktywnie poszukuje piłkarza do gry na pozycji 6/8. Wydaje się, że linia pomocy Dumy Pomorza jest dość silnie obsadzona, ale trener chciałby mieć większe pole manewru. Dla przykładu Tomasz Hołota mógłby wtedy częściej grać jako stoper.

Działacze klubu ze Szczecina byli już blisko pozyskania konkretnego zawodnika na tę pozycję. Ostatecznie jednak jak wynika z naszych informacji, jego oczekiwania finansowe były zbyt wysokie dla Pogoni. Mowa o Serbie Marko Poletanovicu. 25-letni pomocnik jest wychowankiem Vojevodiny Novi Sad. Kilka ostatnich lat spędził w klubach z Belgii, a ostatni sezon w rosyjskim Tosno, które zdobyło Puchar Rosji. Piłkarz jest wolny i może związać się z dowolnym klubem. Oczekiwania zawodnika były jednak zbyt wysokie jak dla Pogoni. Piłkarzem interesują się kluby z 1 i 2 ligi w Hiszpanii.

Pogoń z pewnością nadal będzie poszukiwać piłkarza na tę pozycję. Ma jeszcze trochę czasu, bo do zakmnięcia okna transferowego pozostały 3 tygodnie.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7340

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...