Piłkarze Pogoni Szczecin wygrali trzeci kolejny mecz w Lotto Ekstraklasie i powoli zbliżają się do czołowej ósemki. Poniżej pomeczowe opinie trenerów.

Dariusz Dźwigała: Nie tak sobie wyobrażaliśmy to spotkanie. Mieliśmy zbyt mało argumentów. Zostaliśmy wypunktowani. Pierwsza połowa nie zapowiadała, że tak się mecz potoczy. Czuliśmy, że możemy strzelić bramkę. Uważam, że gol na 2:0 spowodował, że straciliśmy dyscyplinę. Gdyby nie nasz bramkarz, mogliśmy przegrać wyżej. Graliśmy źle jako cały zespół. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, ale to tylko kilka pozytywów. Nie byliśmy w drugiej połowie sobą.

Kosta Runjaic: Nie wszystko jest źle gdy się przegrywa i nie wszystko jest dobre, gdy się wygrywa. Możemy dobrze ocenić to zwycięstwo w tej fazie zespołu. Przez cały, trudny i dziwny mecz byliśmy lepszą drużyną. Bardzo się cieszę, że udało nam się wygrać do zera. Zdobyliśmy cztery bramki i to jest ważne przed przerwą reprezentacyjną. Teraz możemy złapać oddech, ale tylko chwilę, bo ostatnie tygodnie były ciężkie. Kilka dni przerwy i walczymy dalej.

- Riko zgłosił uraz i otrzymałem informację, że nie będzie mógł zagrać dalej. Na ten moment nie mogę powiedzieć nic więcej.

- W przerwie nie planujemy gier kontrolnych. Wielu piłkarzy jedzie na mecze reprezentacji, zasłużyli na to. Nie będziemy tak mocno pracować jak w ostatniej przerwie na mecze kadry. Zaprosimy na treningi kilku młodych piłkarzy, żeby pokazać im jak u nas jest i jak to wygląda. Będziemy się też mocno koncentrować na piłkarzach, którzy będą już gotowi na mecz z Jagiellonią. Mówię o Spasie Delevie i Michale Żyro.