Niestety, piłkarze Pogoni Szczecin przegrali na własnym stadionie z Zaglębiem Lubin 0:3. Poniżej pomeczowe opinie trenerów.

Ben Van Dael: Komplementy dla naszych zawodników, którzy dziś realizowali wszystko co zaplanowaliśmy na ten mecz. Na początku mieliśmy troche problemów z agresywnym stylem gry Pogoni. Efektem tego było dużo rzutów wolnych. Mieliśmy jednak więcej szans z gry. Figo zagrał do Bohara i było 0:1. Patryk Tuszyński powinien zagrać w swojej sytuacji do kolegów i byłoby prowadzenie dwoma bramkami do przerwy. Daliśmy wskazówki zawodnikom w przerwie, żebyśmy więcej utrzymywali się przy piłce. W drugiej połowie bardziej dominowaliśmy i byliśmy skuteczniejsi. Uważam, że gdybyśmy zachowywali się lepiej pod bramką rywali to wynik byłby wyższy. Jesteśmy szczęśliwi, ale musimy dalej pracować.

Kosta Runjaic: Po tylu pozytywnych informacjach z tego tygodnia... nowy kontrakt, budowa stadionu, wyprzedane bilety... jako drużyna dzisiaj zawiedliśmy. Jest nam bardzo przykro, jesteśmy rozczarowani. Jest nam przykro z powodu kibiców, którzy to widzieli. Musimy o tym zapomnieć i przygotować się do meczu piątkowego. Był to nasz najgorszy mecz w tym roku i chyba najgorszy w trakcie mojej pracy. Teraz muszę powiedzieć, że stawimy temu czoła. Musimy to zmienić w piątek, popełniać mniej błędów i walczyć do samego końca aby zdobyć chociaż jeden punkt. Zarówno ja jak i zawodnicy inaczej sobie to wyobrażaliśmy. Musimy żyć z tą porażką i uczyć się.