- Jechaliśmy do Poznania z wielkimi nadziejami. Nie bez podstaw. Pomimo porażki w Szczecinie kilka dni temu, mieliśmy nadzieje na dobry mecz - powiedział zaraz po spotkaniu z Lechem trener Kazimierz Moskal.

Kazimierz Moskal, trener Pogoni Szczecin: Jechaliśmy do Poznania z wielkimi nadziejami. Nie bez podstaw. Pomimo porażki w Szczecinie kilka dni temu, mieliśmy nadzieje na dobry mecz. Jest rozczarowanie z mojej strony. Muszę przyznać, że z trzech meczów w tym sezonie przeciwko Lechowi, ten był zdecydowanie najsłabszy.

Przed nami drugi mecz i na pewno będziemy walczyć. Mamy jednak świadomość, że postawiliśmy się przed rewanżem w bardzo trudnej sytuacji. Jedna bramka strzelona w Poznaniu mogłaby wiele zmienić, ale nie mieliśmy zbyt wielu okazji. Najlepszą sytuację stworzyliśmy w II połowie, ale niestety jej nie wykorzystaliśmy.

Nenad Bjelica, trener Lecha Poznań: Graliśmy dobry mecz. Całe spotkanie prowadziliśmy grę. Druga połowa była lepsza, mieliśmy więcej okazji. Musimy być zadowoleni. Za nami czwarty wiosenny mecz i czwarte zwycięstwo 3:0. Przed nami jeszcze 90 minut przeciwko Pogoni i będziemy pracować na to, żeby znaleźć się w finale. Jestem bardzo zadowolony z drużyny, z jej agresywności i sposobu gry.

Żródło: Pogoń Szczecin SA/fot. Marysia Kopacka