Aktualności

Szkoleniowiec najbliższych rywali Portowców wypowiedział się na przedmeczowej konferencji prasowej na temat jutrzejszego starcia Pogoni Szczecin z Cracovią. Oto, co powiedział Michał Probierz.


O najbliższym meczu:

- Czeka nas bardzo ważne spotkanie. Skupiliśmy się mimo wszystko na sobie, by sumiennie pracować. Zmieniło się nasze ustawienie i nasza gra, wiele rzeczy musimy poprawić. Jeśli chodzi o zespół Pogoni to mają kilku piłkarzy, którzy mają doświadczenie, również się wzmocnili przed sezonem. Czy to zaskoczenie, że Pogoń jest na dole tabeli? Trzeba pamiętać, że nie można wydawać opinii na samym początku sezonu, po pierwszych meczach. My również nie jesteśmy zadowoleni ze swojej sytuacji, ale też nie panikujemy. Nasz zespół musi zyskać większą pewność siebie i wierzę, że z każdym meczem będziemy lepsi. Spas Delev trenuje i wiemy o tym, że może przeciwko nam zagrać. To na pewno groźny zawodnik, w poprzednim sezonie zanotował dziesięć asyst i był kluczowym piłkarzem Pogoni.

O sytuacji kadrowej:

- Wrócił Mateusz Szczepaniak oraz Mateusz Cetnarski. Pierwszy chciał grać, jest wciąż naszym zawodnikiem, zaś Cetnarski wrócił, bo nie mamy żadnego doświadczonego piłkarza w naszej kadrze. Dalej nie możemy korzystać z Michala Siplaka oraz Kamila Danka. Lecimy samolotem do Szczecina, chcemy tam rozegrać dobre spotkanie i zarazić optymizmem naszych kibiców.

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 2544

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...