Aktualności

Już w czwartek piłkarze Pogoni Szczecin wznowią treningi i rozpoczną przygotowania do nowego sezonu Lotto Ekstraklasy.


Na początek przejdą badania wydolnościowe i wytrzymałościowe pod czujnym okiem Rafała Buryty. Kogo powinniśmy zobaczyć na pierwszych zajęciach?

Na zajęciach powinni stawić się wszyscy piłkarze, którzy znajdowali się w kadrze zespołu, a nie zostali do tej pory oficjalnie przez klub pożegnani. W badaniach udział powinni wziąć też Sadowski, Benedyczak, Żurawski i Wawrzynowicz, czyli zdolni juniorzy włączeni do kadry pierwszego zespołu.

Od pierwszego dnia przygotowań do dyspozycji sztabu szkoleniowego powinien być też David Stec. Zabraknie za to raczej Mariusza Malca. Obrońca wciąż formalnie nie związał się z Pogonią. Ma to związek z tym, że Podbeskidzie nie chce wyrazić zgody na wcześniejsze zajęcia piłkarza z Pogonią. Duma Pomorza dopiero 1 lipca będzie mogła dokonać przelewu za transfer definitywny i piłkarz dopiero wtedy będzie mógł trenować z zespołem. Klub zapewne wciąż czyni starania, aby możliwe było to szybciej.

Z zespołem zajęć nie wznowi Dawid Kort. Wychowanek Dumy Pomorza został wystawiony na listę transferową i otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Jeśli nie znajdzie sobie nowego pracodawcy, to będzie musiał przygotowywać się z zespołem rezerw.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń:

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...