Aktualności

  • Ramirez: Także mamy swoje problemy

Do meczu z Pogonią przygotowuje się Wisła Kraków. W szeregach sobotniego rywala Dumy Pomorza również będzie kilka braków kadrowych.


- Maciej Sadlok i Mateusz Zachara to zawodnicy, którzy nie będą mogli wystąpić przeciwko Portowcom. Mamy także problemy w ataku. Jeśli chodzi o Pawła to nie mamy jeszcze pewności, ale raczej będzie w stanie zagrać. Gdyby jednak Brożek musiał odpocząć, mamy innych graczy, którzy mogą go zastąpić - Rafała Boguskiego, czy Patryka Małeckiego. Oni również bez problemu mogą biegać w pierwszej linii - powiedział na przedmeczowej konferencji trener Ramirez.

Dla Kazimierza Moskala będzie to trzeci mecz przeciwko Wiśle od kiedy jest trenerem Dumy Pomorza. Wcześniej z drużyną Białej Gwiazdy związany był przez wiele lat.

- Cóż, Wisła jest klubem z wielką historią. Wiem kim dla niej jest Moskal. Tym, co jest specyfiką i zarazem pięknem futbolu jest fakt, iż czasem przychodzi zmierzyć się z zespołem, w którym występowaliśmy. Wie o tym doskonale Patryk Małecki, który także grał przecież w Pogoni i musiał wybiec tutaj w szeregach innej drużyny - dodał szkoleniowiec Wisły.

Wisła też w grupie mistrzowskiej zdobyła do tej pory jeden punkt i będzie zależeć jej na podreperowaniu dorobku.

- Mogę zapewnić, że ta ekipa nigdy się nie podda i zawsze będziemy walczyć o zwycięstwo - do samego końca! Również ze względu na szacunek do historii tego klubu i kibiców - obiecał Ramirez.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1723

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...