Choć mamy przerwę reprezentacyjną to niższe ligi grają dalej, a my przedstawiamy Wam następną część raportu o wypożyczonych z Pogoni Szczecin zawodnikach. Jak sobie radzili w ostatnich dniach?

Maciej Żurawski (Warta Poznań, Ekstraklasa, rocznik 2000) - Ekstraklasa zrobiła sobie przerwę, ale nie oznacza to, że Żurawski sobie takową zrobił. Gracz Zielonych rozegrał pierwsze 45 minut i zdobył bramkę w wygranym 7:0 przez Polskę U21 meczu przeciwko Arabii Saudyjskiej. W drugim spotkaniu Żurawski zagrał 65 minut, lecz niestety Polska U21 uległa Austrii U21 0:2. Warto dodać, że “Żuri” został nominowany do nagrody Młodzieżowca Miesiąca PKO Banku Polskiego.

Jędrzej Grobelny (Miedź Legnica, I liga, ‘01) - Legniczanie bezbramkowo zremisowali z Koroną. Grobelny wciąż leczy kontuzję i przebywał poza składem.

Aron Stasiak (Górnik Łęczna, I liga, ‘99) - Górnik odniósł porażkę 0:3 z Radomiakiem. Stasiak nie znalazł się w kadrze meczowej.

Kryspin Szcześniak (GKS Jastrzębie, I liga, ‘01) - GKS przegrał z Widzewem 0:2. Szcześniak rozegrał całe spotkanie.

Kacper Cichoń (Puszcza Niepołomice, I liga, ‘01) - Puszcza wygrała z Chrobrym 2:0. Cichonia zabrakło w kadrze meczowej.

Hubert Sadowski (Skra Częstochowa, II liga, ‘00) - Częstochowianie bezbramkowo zremisowali z Bytovią. Sadowski rozegrał pełne 90 minut i otrzymał żółty kartonik.

Nikodem Sujecki (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘03), Oskar Kalenik (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘00), Michał Graczyk (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘99) - Olimpia przegrała 1:2 z Hutnikiem. Sujecki bronił całe spotkanie, Kalenik siedział na ławce rezerwowych, a Graczyk rozegrał pełny mecz łapiąc przy tym żółtą kartkę.

Błażej Starzycki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Bartłomiej Mruk (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Bartosz Boniecki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Dominik Sasiak (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Mateusz Bochnak (Błękitni Stargard, II liga, ‘98) - Błękitni przegrali z Chojniczanką 0:2. Boniecki zmienił Starzyckiego w 73 minucie, Bochnak opuścił boisko również w 73 minucie, Mruk nie znalazł się w kadrze, a Sasiak rozegrał cały mecz.

Daniel Kusztan (Flota Świnoujście, III liga, ‘99) - Flota odniosła zwycięstwo 2:0 z Sokołem Kleczew. Kusztan bronił całe spotkanie.

Żródło: własne/fot. Widzew.com