Przygotowaliśmy dla Was kolejną część raportu o zawodnikach wypożyczonych z Pogoni Szczecin. Sprawdźcie jak radzili sobie w ostatnich dniach.

Maciej Żurawski (Warta Poznań, Ekstraklasa, rocznik 2000) - Zieloni wygrali w Zabrzu 2:1. Żurawski wyszedł na mecz w wyjściowym składzie i został zmieniony w 75 minucie.

Jędrzej Grobelny (Miedź Legnica, I liga, ‘01) - Miedzianka przegrała z Radomiakiem 0:1. Grobelny, który nadal leczy kontuzję nie znalazł się w kadrze meczowej.

Aron Stasiak (Górnik Łęczna, I liga, ‘99) - Górnicy w spotkaniu z Chrobrym odnieśli wysokie zwycięstwo 3:0. Stasiak znalazł się na ławce rezerwowych.

Kryspin Szcześniak (GKS Jastrzębie, I liga, ‘01) - GKS przegrał z Puszczą 1:2. Szcześniak rozegrał całe spotkanie.

Kacper Cichoń (Puszcza Niepołomice, I liga, ‘01) - Puszcza odniosła zwycięstwo 2:1 w meczu z GKS-em Jastrzębie. Cichonia zabrakło w kadrze meczowej.

Hubert Sadowski (Skra Częstochowa, II liga, ‘00) - Skra wygrała z Chojniczanką 3:1. Sadowski opuścił boisko w 55 minucie.

Nikodem Sujecki (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘03), Oskar Kalenik (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘00), Michał Graczyk (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘99) - Olimpia przegrała 0:1 z GKS-em Katowice. Sujecki bronił cały mecz, Kalenik wszedł w 88 minucie, a Graczyk nie znalazł się w kadrze meczowej.

Błażej Starzycki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Bartłomiej Mruk (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Bartosz Boniecki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Dominik Sasiak (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Mateusz Bochnak (Błękitni Stargard, II liga, ‘98) - Błękitni zremisowali 2:2 ze Stalą Rzeszów. Starzycki siedział na ławce rezerwowych, Mruk, Sasiak i Bochnak rozegrali całe spotkanie, a ostatni z nich wpisał się na listę strzelców. Boniecki zameldował się na murawie w 69 minucie.

Daniel Kusztan (Flota Świnoujście, III liga, ‘99) - III liga miała przerwę świąteczną. Następny mecz Flota rozegra 10 kwietnia przeciwko Nielbie Wągrowiec.

Żródło: fot. Górnik Zabrze